|
Huiscode : BSTA-02
Vakantiehuizen, Stavelot, Ardennen
14 Personen - 240 m² - 5 Slaapkamers - Huisdieren toegestaan
|
|
Geen enkel beschikbar doorlezen.
|
|
Recente woning, gelegen in een rustige woonwijk, met prachtig uitzicht over het dal van de Amblève.
|
|
|
Reserveren
|
Woonoppervlakte
|
240 m²
|
|
Totale oppervlakte
|
800 m²
|
|
Kamers
|
In het totaal, 5 slaapkamers en 1 mezzanie. Het huis beschikt over 2 tweepers. bed en 10 éénpers. bedden.
|
|
Gebouw
|
3 niveaus. Vrijstaande vakantiewoning. U beschikt over de gehele woning.
|
|
Verwarming
|
Centrale verwarming in de hele woning. Vloerverwarming op het gelijkvloers.
|
|
Vloerbekleding
|
Plavuizen in de kelder en op de begane grond. Houten vloer op de eerste etage.
|
|
Toegankelijkheid voor minder-validen
|
Toegankelijk met hulp. Badkamers, toiletten en deuren werden niet naargelang de vereisten van rolstoelgebruikers gebouwd. Echter zijn 1 slaapkamer en 1 badkamer op de begane grond. Beperkte toegang door een trapje in de hal.
|
|
Inrichting
|
Modern ingericht. Het vakantiehuis is in een voortreffelijke staat.
|
|
Aankomstuur
|
16u
|
|
Vertrekuur
|
10u
Behalve op zondag :
18u
|
|
Directe omgeving
|
|
Woning gelegen in een rustige woonwijk, met prachtig uitzicht over het dal van de Amblève.
Attractiepark PLOPSA COO op 500 m.
|
|
Samenstelling
|
|
In het souterrain
|
- Speelkamer met tafeltennistafel.
|
|
Begane grond
|
- Entree, hal.
- Kleine trap naar de woonkamer met zithoek en directe toegang naar het terras.
- Zeer goed uitgeruste open keuken.
- Grote eethoek.
- Slaapkamer met 2 éénpers. bedden.
- Badkamer met douche, toilet en wastafel.
- Sauna met douche en fitness ruimte.
|
|
Op de 1ste etage
|
- 2 slaapkamers met elk 1 tweepers. bed.
- 4de slaapkamer met 4 éénpers. bedden.
- 5de slaapkamer met 3 éénpers. bedden.
- Mezzanine met 1 éénpers. bed.
- TV ruimte met DVD-speler.
- 2de badkamer met douche (hydro-massage), wastafel en toilet.
- 3de badkamer met ligbad en 2 wastafels.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beschikbaarheid
|
| |
|
|
|
BESCHIKBARE PERIODES
|
| Geen beschikbaarheid voor deze periode |
|
Additionele kosten
|
| Verplicht - Ter plaatse te betalen | | Borg | 500€ Per verblijf | | Olie (prijs ter indicatie) | 0,85€ Naar verbruik en marktprijs | | Water | 3,8€ Per m3 | | Elektriciteit | 0,25€ Per kilowatt uur | | Schoonmaak | 60€ Per verblijf | | Toeristenbelasting | 0,5€ Per nacht per persoon | | Huishoudelijk afval | 10€ Per verblijf | | Optioneel - Ter plaatse te betalen | | Huisdieren (1 Maximum) | 15€ Per verblijf | | Mee te nemen | | Bedlinnen | | | In de prijs inbegrepen | | Sauna | | | | | Nota :De waarborg dient bij aankomst contant betaald te worden. Binnen 15 dagen na vertrek wordt de waarborg teruggestort, mits geen breuk of beschadiging is geconstateerd.
Dit huis werd met zorg ingericht en leent zich niet voor gelegenheden zoals vrijgezellen-en studentenfeesten. |
|
|
Sfeer en stijl
|
Deze vakantiewoning, gelegen in een rustige woonwijk, werd in 2004 gebouwd. Ze bevindt zich op een hoogte boven het dal van de Amblève.
Vanuit de woonkamer geniet u van een zeer mooi uitzicht naar het dal. Dankzij dakramen en een grote glazen pui stroomt het licht naar binnen in het woongedeelte. Het huis heeft verschillende open ruimtes, de keuken, de woonkamer, de eetkamer en boven de mezzanine. De slaapkamers zijn ruim van opzet.
Iedereen kan zich hier vermaken. Een speelkamer met tafeltennistafel en een fitness ruimte met sauna zijn voorzien. Tuin met groot terras.
|
|
|
Inrichting
|
|
Handig om te weten
|
- 1 babybed, 1 babystoel en 1 aankleedtafel.
- Alle bedden zijn voorzien van een matrasbeschermer, hoofdkussen(s) en dekbed ( 2 x tweepers.bed en 10 x 1 éénpers.bed).
- De afmetingen van de 2-pers.bedden zijn respectievelijk 1.40 x 2.00m en 1.60 x 2.00m.
- Mee te nemen : dekbedovertrekken, onderlakens, kussenslopen, bad- en keukenlinnen.
- Max. 1 huisdier (op aanvraag) toegestaan en tegen toeslag van EU 15.- per verblijf.
- De vakantiewoning beschikt over een wasmachine.
|
|
Keuken uitrusting
|
- Groot werkblad, Amerikaanse koelkast, 4 keramische kookplaten, elektrische oven, magnetron, afwasmachine en koffiezetapparaat.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Terras, tuin, parkeerplaats
|
- Terras met tuinmeubilair en gemetselde barbecue.
- Privé parkeerterrein.
- Tuin.
|
|
Spelen en ontspanning binnen
|
- Kabel-TV, draagbare radio/CD-speler.
- DVD-speler.
- Tafeltennistafel.
|
|
Spelen en ontspanning buiten:
|
|
|
|
Wellness
|
- Ontspannings- en relaxruimte met sauna, ligstoelen en douche.
|
|
|
Stavelot, toeristisch centrum dichtbijAU VALMONT
|
|
Te zien en te doen binnen een straal van 5 km. Het woord van de eigenaar.
|
|
Samen met Malmédy, Spa en het Hoge Venen Natuurpark is Stavelot één van de "verplichte" uitstappen bij een bezoek aan de Oostelijke Ardennen.
Stavelot telt niet meer dan 5000 inwoners. Zij is echter één van de oudste steden in België. Zij werd opgericht in 648, in de eerste tijden van de evangelisatie in de Belgische Ardennen. Haar abdij samen met de abdij van Malmédy , hebben een grote uitstraling en invloed gehad tijdens de Middeleeuwen over een periode van 1000 jaar.
Een wandeling door het centrum van Stavelot is de gelegenheid om de abdij te bezichtigen, evenals verschillende patriciërshuizen. Een museum wordt tevens gewijd aan de dichter “Guillaume Apollinaire”, die hier eind van de 19de eeuw verbleef.
Stavelot staat ook bekend om haar sympathieke carnaval en om het dichtbije circuit van Francorchamps, waar jaarlijks F1 races plaatsvinden. In de nabijheid bevindt zich het pretpark van Plopsa-Coo. Coo is tevens het middelpunt van allerlei sport- en outdoor activiteiten, waaronder het kanovaren met een heel mooi parcours op de Amblève.
|
|
| |
|
|
Winkels en faciliteiten in de omgeving :
|
| Bakker | 2 km | | | Boodschappen | 2 km | | | Restaurant | 0,5 km | |
|
| Slager | 2 km | | | Station | 2 km | | | Dienst voor toerisme | 2 km | |
|
|
|
|
Natuur, sport en ontspanning
|
|
|
|
|
Sport-en culturele evenementen
|
|
|
|
|
Onze selectie
|
|
... ... - Winkels en terrasjes dichtbij
... ...
|
|
|
Het woord van de eigenaar
|
|
...
|
|
Toegankelijkheid
|
| Brussel | 154km. | | Antwerpen | 182km. | | Maastricht | 70km. |
|
|
Kaart
|
Uw reservering in 4 stappen- Keuze periode + Uw gegevens
- Verzekering / extra diensten
- Algemeen voorwaarden
- Bevestiging
Uw reservering
|
|