|
Huiscode : BHOU-04
Vakantiehuizen, HOUFFALIZE, Ardennen
9 Personen - 312 m² - 4 kamers - Huisdieren toegestaan
|
|
Geen enkel beschikbar doorlezen.
|
|
Uw keuze : "Reizen met collega's "
Ardense hoeve met comfort, heerlijke sfeer en grote tuin. Jacuzzi en sauna.
|
|
|
Reserveren
|
Woonoppervlakte
|
312 m²
|
|
Totale oppervlakte
|
3800 m²
|
|
Kamers
|
4 slaapkamers. 1 tweepers.bed en 7 éénpers. bedden.
|
|
Gebouw
|
2 niveaus. Vrijstaande vakantiewoning. U beschikt over de hele woning.
|
|
Verwarming
|
Centrale verwarming in de hele woning. Insert kachel in de eetkamer en houtkachel in de woonkamer.
|
|
Vloerbekleding
|
Plavuizen en houtenvloeren.
|
|
Toegankelijkheid voor minder-validen
|
Niet toegankelijk.
|
|
Inrichting
|
Landelijk en verzorgd meubilair.
|
|
Aankomst
|
16u
|
|
Vertrek
|
10u
Behalve op zondag :
18u
|
|
Directe omgeving
|
|
De hoeve is rustig gesitueerd in het centrum van een dorpje. Uitgebreid bosgebied op 1 km afstand.
|
|
Samenstelling
|
|
Begane grond
|
- Entree.
- Goed uitgeruste keuken en bijkeuken.
- Eetkamer met insertkachel.
- Ruime woonkamer met houtkachel, bar, flatscreen TV, DVD-speler, Wifi en directe toegang naar de tuin.
- Speelkamer met ballenbad, schoolbank en -bord en kist met verkleedspullen.
- Wellnessruimte met jacuzzi voor 3 personen en sauna (infra-rood cabine).
- Apart toilet.
|
|
Op de 1ste etage
|
- Hal met zithoekje.
- 1ste slaapkamer met 1 tweepers. bed en balkon.
- 2de en 3de slaapkamer met 2 éénpers. bedden.
- 4de slaapkamer met 3 éénpers. bedden.
- Badkamer met ligbad en wastafel.
- Badkamer met douche en 2 wastafels.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beschikbaarheid
|
| |
|
|
|
BESCHIKBARE PERIODES
|
|
|
Additionele kosten
|
| Verplicht - Ter plaatse te betalen | | Borg | 500€ Per verblijf | | Elektriciteit | 0.3€ Per kilowatt uur (dagtarief) | | Elektriciteit | 0.2€ Per kilowatt uur (nachttarief) | | Water | 3€ Per m3 | | Huishoudelijk afval | 2.5€ Per nacht | | Toeristenbelasting | 4€ Per nacht | | Optioneel - Ter plaatse te betalen | | Huisdieren (1 Maximum) | 9€ Per huisdier | | In de prijs inbegrepen | | Schoonmaak | | | Jacuzzi | | | Sauna | | | | | Nota : De waarborg dient bij aankomst contant betaald te worden. Binnen 15 dagen na vertrek wordt de waarborg teruggestort, mits geen breuk of beschadiging is geconstateerd. |
|
|
Sfeer en stijl
|
Bent u op zoek naar een stijlvolle en comfortabele hoeve, dan bent u hier op het goede adres.
De woning heeft een zeer pittoreske en verzorgde sfeer. Zij is tevens voorzien van uitstekende faciliteiten. De leefruimte is ingedeeld in diverse gezellige ruimtes welke elkaar uitstekend aanvullen.
Iedereen vindt hier zijn gading. Terwijl de een geniet van de jacuzzi en de sauna, geniet de andere het liefst van het terras en van de grote en deels beboste tuin, met zijn kinderhutje en -spelen. Binnen bevindt zich een speelkamer voor kleine kinderen.
In 2009 werden vergaande werkzaamheden verricht m.b.t. meubilair, keuken, badkamers e.d. In dit huis is het dus heerlijk vertoeven.
|
|
|
Inrichting
|
|
Handig om te weten
|
- 1 babybed en 1 kinderstoel ter beschikking.
- Strijkplank en strijkijzer.
- Wasmachine.
- Alle bedden zijn voorzien van een matrasbeschermer, hoofdkussen(-s) en een dekbed.
- Zelf meenemen : dekbedovertrekken, onderlakens, kussenslopen, bad- en keukenlinnen.
- 2 max. huisdieren worden toegelaten, mits aanvraag op voorhand en bijdrage aan de schoonmaakkosten (9 Eu.- per dier per verblijf).
|
|
Keuken uitrusting
|
- Nieuwe keuken, uitstekend uitgerust met afwasmachine, magnetron, koelkast met diepvriesvak, oven, elektrische oven, gasfornuis met 5 kookplaten, koffiezetapparaat, senseo, waterkoker, broodrooster en fruitpers. RVS meubilair.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Terras, tuin, parkeerplaats
|
- Overdekt terras (25 m2).
- Omheinde tuin (3800 m2) deels bebost.
- Tuinmeubilair en barbecue.
|
|
Binnen het huis
|
- TV en teledistributie.
- CD-radio en DVD speler.
- Wifi.
- Kist met kinderverkleedspullen.
- Ballenbad.
|
|
Buiten het huis :
|
- Schommel v.a. de lente.
- Kinderhutje.
|
|
Wellness
|
- Wellness ruimte met jacuzzi voor 3 pers. Permanente waterverzuivering door ionisering. Dankzij dit efficiënt proces wordt het chloorverbruik sterk verminderd.
- Sauna (infra-rood cabine).
|
|
|
HOUFFALIZE
|
|
In het noordoosten van de provincie Luxemburg ligt het "Plateau des Tailles", ruim 600 meter boven de zeespiegel. Een deel van de hoogvlakte bestaat uit veengebied en wordt beschouwd als natuurreservaat. Vlakbij, aan de bekende "Baraque de Fraiture", heeft u diverse wintersportfaciliteiten.
Meer in het zuiden ligt Houffalize. Hier wordt jaarlijks de "mountain-bike" wereldbeker georganiseerd. Geloof maar dat er tussen het dal van de Ourthe en de hoogvlaktes aardige tracés uitgekiend zijn! Wandelaars vinden in het bovenstuk van de rivier vrij ruwe en heuvelachtige landschappen met naaldbomen.
Houffalize heeft een goede sportinfrastructuur. Ze telt tevens een museum, "Houtopia" waar kinderen spelenderwijze vragen over het milieu kunnen beantwoorden.
De charme van dit stuk Hoge Ardennen is nauw verbonden aan de pittoreske dorpjes. Leisteen is hier het bouwmateriaal. Wij raden u in het bijzonder aan een uitstapje richting Tavigny en omgeving te maken. Deze plaats, officieel gekenmerkt als èèn van de mooiste dorpen in Wallonië, telt een kasteel. Vroeger een ruïne, nu een horeca aangelegenheid.
U bevindt zich vlakbij het G.H. Luxemburg. Binnen een half uur bent u in Clervaux en haar abdij.
|
|
| |
|
|
Winkels en faciliteiten in de omgeving :
|
|
|
|
Natuur, sport en ontspanning
|
|
|
|
|
Sport-en culturele evenementen
|
|
|
|
|
|
Het woord van de eigenaar
|
|
...
|
|
Toegankelijkheid
|
| Brussel | 163km. | | Antwerpen | 195km. | | Maastricht | 91km. |
|
|
Map
|
Uw reservering in 4 stappen- Keuze periode + Uw gegevens
- Verzekering / extra diensten
- Samenvatting
- Bevestiging
Uw reservering
|
|